ABB TERRA AC W22-G5-R-0


47,245.90 TL

21,260.66 TL

memnuniyet garantisi

ABB Terra AC şarj istasyonu , en yüksek kalitede bir Alman ürünüdür. Elektrikli aracınız için güvenilir bir şarj cihazı, güvenliğin ve sorunsuz çalışmanın garantisidir. İstasyonun en önemli avantajları şunlardır : 22 kW'a kadar ayarlanabilir şarj gücü 1 fazlı ve 3 fazlı bir sistemde çalışma Kablo askı işlevine sahip iyi düşünülmüş gövde tasarımı Tip 2 evrensel soket Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet RJ45 iletişimi Dahili 4G modem RCD tip B 6 mA DC dahil olmak üzere yerleşik koruma serisi OCPP protokolü 1.6 Mobil cihazlar için uygulamalara erişim RFID kart desteği - erişim yetkilendirmesi En yüksek işçilik kalitesi ABB Terra AC, elektromobilitede ortağınızdır. Alman işçilik kalitesi, zarif görünüm ve modern teknolojiler bu şarj istasyonunun başlıca avantajlarıdır.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

102850458289031
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4